Poczekaj sekundę ;-)
Wyszukaj

Kontakt

E-mail: aleksander.knitter@gmail.com
WhatsApp / Telefon: 606-516-075

Instagram: olekknitter
facebook: fotoknitter

l

Oferta fotograficzna

Fotograf Chojnice Człuchów i nie tylko.
Szczegóły poniżej.

Fotografia reportażowa – Mam w tym doświadczenie i w tym się specjalizuję. Niektóre moje reportaże i zdjęcia były nagradzane w regionalnych i ogólnopolskich konkursach. Jeśli organizujesz jakieś wydarzenie i potrzebujesz zdjęć reportażowych, niepozowanych, oddających klimat imprezy. Jestem do dyspozycji.

Fotografia sportowa – jest mi szczególnie bliska. Od tego zaczynała się moja przygoda z fotografią. I tak zostało do dziś. Uwielbiam pokazywać emocje – radość, smutek, a także walkę i zaciętość. Najwięcej przyjemności sprawia mi fotografowanie sportu amatorskiego oraz różnych zawodów, turniejów, wydarzeń. Moje zdjęcia sportowe wielokrotnie były zauważane i nagradzane. Jestem oficjalnym fotografem drużyny Futsal Ekstraklasa Red Devils Chojnice, dokumentuję również mecze Kolejarza Chojnice. Szczególnie bliski jest mi sport osób niepełnosprawnych, przez wiele lat byłem wolontariuszem drużyny piłkarskiej osób niepełnosprawnych oraz fotografowałem Olimpiady Specjalne.

Fotografia ślubna – szczegóły znajdziecie w specjalnym dziale.

Projekty – prowadzicie jakiś projekt, otrzymaliście granty, potrzebujecie dokumentacji? Nie ma problemu. W tym zakresie również mam doświadczenie, wykonywałem takie zlecenia m.in. dla jednostek kulturalnych, stowarzyszeń i sam pisałem projekty.

Warsztaty fotograficzne – nie jestem maniakiem sprzętu, nie odpowiem Wam na trudne pytania związane z budową aparatu, ale jeśli szukacie kogoś, kto poprowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci, młodzieży czy seniorów lub sami chcecie nauczyć się fotografować i poznać tajniki fotografii – piszcie.

Inne – możecie macie jakieś specjalne zlecenia, może czegoś nie wymieniłem. Jeśli tak, piszcie śmiało.

 

Fabuła Show Sidebar Hide Sidebar

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url