Zapraszam na wystawy z okazji odzyskania niepodległości

.

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Chojnicach zapraszam na wystawy moich zdjęć. Zdjęcia oglądać można na parterze Wszechnicy Chojnickiej.
Pierwsza wystawa to dokumentacja wydarzeń, które odbyły się w tym roku w Chojnicach i w gminie Chojnice i związane były z obchodami odzyskania niepodległości. Głównym punktem był wspaniały koncert Mazowsza i z tego wydarzenia jest najwięcej zdjęć, ale nie zabrakło też innych, mniejszych uroczystości i imprez.

Druga część wystawy to „Biało-czerwona z lekkim przymrużeniem oka” – czyli zdjęcia, które powstawały głównie na ulicach Chojnic i związane były z połączonymi kolorami białym i czerwonym. Zdjęcia powstały na ulicy, w sklepie, na ślubie i wszędzie tam, gdzie wpadło mi w oko coś w tych dwóch kolorach. Oczywiście kilka zdjęć jest z przymrużeniem oka, ale akurat w fotografii lubię też przemycić trochę dobrego humoru i mam nadzieję, że oglądający również się uśmieją.

Oba projekty fotograficzne realizowane były w ramach stypendium burmistrza miasta Chojnice i przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach.

Odzyskanie niepodległości w Chojnicach
Odzyskanie niepodległości w Chojnicach
Odzyskanie niepodległości w ChojnicachOdzyskanie niepodległości w Chojnicach