Sportowy weekend w Chojnicach

To był piłkarski weekend w Chojnicach. W sobotę o punkty w Nice I liga walczyła Chojniczanka Chojnice, a w niedzielę o punkty w I lide futsalu walczył Red Devils Chojnice.

Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica 0:0

W czwartym ligowym meczu z rzędu Chojniczanka nie potrafiła strzelić bramki na własnym boisku. Dziś przed gospodarzami poprzeczka była zawieszona jednak bardzo wysoko, bo przyjechał lider z drugą – zaraz po Chojniczance – najlepszą defensywą w lidze. Jako że Chojniczanka i Miedź Legnica mają najmniej wpuszczonych bramek w I lidze to i wynik dzisiejszego hitu, bo tak trzeba nazwać spotkanie wicelidera i lidera, nie zdziwił. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Red Devils Chojnice – Helios Białystok 5:1

Piłkarze Red Devils Chojnice ponownie strzelili pięć bramek we własnej hali. Tym razem nie dali sobie jednak wbić więcej i pewnie wygrali z Heliosem Białystok 5:1.

 

Red Devils – Helios Białystok 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Przemysław Laskowski (3), 2:0 Jakub Mączkowski (19), 3:0 Patryk Kubiszewski (27), 3:1 Jacek Stefanowicz (33), 4:1 Jakub Mączkowski (37), 5:1 Jakub Mączkowski (39).

Red Devils: Werner (Czarnowski) – Prz. Laskowski, Mączkowski, Kolesnik, WojciechowskiSobański, Wardowski, Pa. Laskowski, Kowalski, D. Laskowski, Kubiszewski, Kaźmierczak.

 

Po wpadce z FC Kartuzy tym razem zespół Red Devils nie pozwolił sobie odebrać punktów we własnej hali.