Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Szczecin – kadry drugie”

Jury ogólnopolskiego konkursu „Szczecin – kadry drugie” przyznało mi wyróżnienie za zdjęcie zrobione w Szczecinie. Nagrodą było m.in. trzydniowe warsztaty fotograficzne z Kubą Kamińskim – fotoreporterem Polskiej Agencji Prasowej.  Drugie z moich zdjęć zakwalifikowano na wystawę pokonkursową, która wisi w Domu Kultury Skolwin w Szczecinie.

Odbicie Odbicie2

 

Oto protokół Jury:

Po zapoznaniu się z nadesłanymi na IX Szczeciński Konkurs Fotograficzny „Szczecin – kadry drugie” zestawami prac konkursowych, Jury w składzie: dr hab. Waldemar Wojciechowski, profesor nadzwyczajny Akademii Sztuki w Szczecinie, artysta grafik – przewodniczący jury; Paweł Kula, artysta wizualny i fotograf, wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie – członek jury; Marek Maj – przedstawiciel organizatora stwierdza, że na konkurs wpłynęło 221 zdjęć autorstwa 52 osób. Jury, wziąwszy pod uwagę założenia regulaminowe, możliwości organizacyjne oraz poziom techniczny i artystyczny nadesłanych prac, postanowiło zakwalifikować do pokonkursowej wystawy 34 zdjęcia. Po dokonaniu analizy, przeprowadzeniu wieloetapowej oceny wytypowanych zdjęć, ożywionej dyskusji i tajnym głosowaniu, Jury podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień.

3 równorzędne wyróżnienia przyznano:  Aleksandrowi Knitterowi, Pawłowi Piotrowskiemu i Reginie Nowotarskiej. Trzy równorzędne nagrody drugie przyznano: Barbarze Wieczorek, Julii Budzińskiej i Ewie Szczurek. Pierwszą nagrodę Jury postanowiło przyznać  Robertowi Jachimowi.