Zdjęcia ślubne Chojnice

2017 – wolne terminy (pytania w sprawie wolnych terminów – e-mail: kontakt@aleksanderknitter.pl, facebook: FotografAleksanderKnitter lub telefonicznie 606516075.

 

Zdjęcia ślubne Chojnice, ale nie tylko. Chętnie sfotografuję ślub w Waszym mieście. Dojazd to dla mnie przyjemność, a nie problem. I nie ważne, czy bierzecie ślub pobliżu – Człuchów, Czersk, Tuchola, Sępólno, czy troszkę dalej…

Fotografia ślubna jest dla mnie połączeniem kilku „gałęzi” fotografii, w tym mojego ulubionego fotoreportażu. I w ten właśnie sposób realizuję te uroczystości. Opowiadam historię z Waszego dnia. Im szybciej mnie do siebie wpuścicie, im bardziej mi zaufacie, tym materiał będzie ciekawszy. Aby był efekt, to musi być między nami „chemia”. Nie da się bowiem pokazać miłych, wzruszających, delikatnych, a często i intymnych chwil między Wami, gdy szybko nie zaakceptujecie mnie fotografa i nie pozwolicie mi na kilka godzin stworzyć z wami… trójkąt nieodłączne trio.

Dlatego prośba moja jest ogromna. Napiszcie coś o sobie, dajcie się poznać, a na pewno ja odwdzięczę się tym samym. Po pierwszej naszej „randce” będziemy już wiedzieli, czy chcemy umówić się na kolejną. Nie będę Was zmuszał do sztucznego pozowania. Też tego nie lubię ?

Olek

img_0868